Kalendár udalostí

90 hodinový ICF ACSTH certifikovaný kurz “Koučovanie na pracovisku” (1. Modul - začiatok)
Od štvrtok 23 september 2021
Do piatok 24 september 2021
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

90 hodinový kurz „Koučovanie na pracovisku“

s ACSTH CERTIFIKÁCIOU MEDZINÁRODNEJ FEDERÁCIE KOUČOV (ICF).

Kurz sa začne 1. modulom 23. – 24. marca 2021 

Koucovanie na pracovisku

Vážené dámy a vážení páni,

chcete objaviť znamenité nápady svojich ľudí otvoreným počúvaním? Chcete zapáliť v ľuďoch zodpovednosť, samostatnosť, angažovanosť a lojalitu?

Srdečne Vás pozývame na interaktívny a zážitkový 90-hodinový AKREDITOVANÝ KURZ koučovania ako štýlu práce moderného manažéra

„Koučovanie na pracovisku“
s ACSTH AKREDITÁCIOU MEDZINÁRODNEJ FEDERÁCIE KOUČOV (ICF). Kurz sa začne 23. septembra 2021 a uskutoční sa podobne ako posledné dva úspešné kurzy počas roku 2020. Počas reštrikcíí prebieha online. Keď sa opatrenia uvoľnia, presúva sa do nášho obľúbeného krásneho prostredia Château Gbeľany neďaleko Žiliny.

Po absolvovaní kurzu sa budete vedieť efektívnejšie pýtať, budovať lepšie vzťahy so zákazníkmi a dodávateľmi. V riadení sa oslobodíte od operatívy, zlepšíte strategické riadenie a výkon Vášho tímu. Využívaním koučovacieho prístupu sa stanú Vaši podriadení viac zodpovednými, angažovanými a samostatnými.

Kurz je výnimočný v tom, že 3 – 4 účastníci sú podporovaní jedným profesionálnym koučom. Pozostáva z troch dvojdenných modulov s intenzívnou podporou účastníkov od koučov medzi modulmi (v podobe koučovania navzájom medzi účastníkmi, na pracovisku, individuálneho mentoringu...).

Po absolvovaní tretieho modulu profesionálni kouči podporujú účastníkov pri aplikácii koučovania na ich pracoviskách počas 3 – 4 mesiacov.

Kurz je vhodný pre:

HR manažérov,
všetky úrovne manažérov,
majiteľov firiem,
interných koučov,
a pre každého, kto sa chce naučiť efektívnejšie komunikovať s klientmi a dodávateľmi inak.

Termíny jednotlivých modulov kurzu:

1. Modul 23. – 24. septembra 2021 – Chateau Gbeľany (prípadne online)
plus 3×2 hod. Peer koučing, mentoring a supervízie v medzičase – termíny budú upresnené. V prípade, že sa na základe epidemiologických opatrení modul koná online, pridáva sa navyše poldeň online vzdelávania. V tomto prípade je to 1.10.2021.
2. Modul 28. – 29. októbra 2021 – Chateau Gbeľany (prípadne online)
plus 3×2 hod. Peer koučing, mentoring a supervízie v medzičase – termíny budú upresnené. V prípade, že sa na základe epidemiologických opatrení modul koná online, pridáva sa navyše poldeň online vzdelávania. V tomto prípade je to 12.11.2021.
3. Modul 9. – 10. decembra 2021 – Chateau Gbeľany (prípadne online), plus Individuálny koučing, Mentoring a Akčné učenie. Ukončením kurzu je skúška v dohovorenom termíne). V prípade, že sa na základe epidemiologických opatrení modul koná online, pridáva sa navyše poldeň online vzdelávania. V tomto prípade je to 14.1.2022.

Absolventom ZAKO workshopov odpočítame z ceny už zaplatené účastnícke poplatky z Workshopov I. – III.

Bližšie informácie o kurze „Koučovanie na pracovisku“

unnamed 1

 

V mene ZAKO – žilinských koučov
Zlatica M. Stubbs, MA, PCC, MKcS
Tel.: +421 905 985 365
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2021 www.icf.sk - Created by nic.sk