Kalendár udalostí

Valné zhromaždenie OZ ICF - Slovenská pobočka
pondelok 08 marec 2021, 01:30pm - 05:00pm
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

ICF Slovak Horizontal FullColor

 

Milí kolegovia,
pozývame vás na výročné Valné zhromaždenie OZ ICF SK, ktoré sa uskutoční 

v pondelok 8. marca 2021
13:00 - 17:00 hod.
ONLINE

Sme radi, že po minuloročnom úspešnom workshope s Kim Morgan sa nám podarilo získať ďalšieho výnimočného zahraničného hosťa. Renomovaný rakúsky kouč, vysokoškolský pedagóg a filozof MANFRED RÜHL, PCC bude hovoriť o vzťahu koučingu a filozofie a povedie interaktívny WS, za ktorý bude možné získať body CCEU.

 

Súčasťou VZ bude príhovor Rainera Pratla, ICF EMEA Regional Strategic directora, správa o činnosti OZ ICF SK, ako aj voľby do orgánov OZ. Keďže pre úspešný priebeh volieb je potrebná účasť najmenej 50% členov OZ, prosíme Vás, aby ste si vo svojich kalendároch zarezervovali tento dátum.

 

Svoju účasť potvrďte, prosím, do 28. februára 2021

Potvrdiť účasť TU.

 

V prípade, že sa nemôžete zúčastniť valného zhromaždenia môžete splnomocniť akéhokoľvek člena ICF slovenská pobočka na vaše zastupovanie na valnom zhromaždení. Nižšie nájdete predvyplnený vzor splnomocnenia na Eriku Falťanovú, bývalú prezidentku a členku boardu ICF, ktoré pokojne využite v prípade, že neviete koho iného by ste z členov ICF slovenská pobočka splnomocnili. Splnomocnenie nemusí byť notársky overené. Stačí poslať scan alebo fotku podpísaného dokumentu.

SPLNOMOCNENIE

Milí kolegovia, tešíme sa na virtuálne stretnutie s vami.
Prajeme vám pevné zdravie.
 
Zora Inka Grohoľová
Prezidentka OZ ICF - Slovenská pobočka

Boris Dobiš | Erika Falťanová | Zora Inka Grohoľová | Zuzana Jojićová | Svetlana Poláková | Tomáš Pešek
Členovia Rady OZ ICF - Slovenská pobočka
Copyright © 2022 www.icf.sk - Created by nic.sk