Kalendár udalostí

Tímový a skupinový koučing
pondelok 20 máj 2019, 08:00am - 04:00pm
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

TÍMOVÝ A SKUPINOVÝ KOUČING

V čom spočíva sila tímu/skupiny?
Ako koučovať tím/skupinu?
Ako dosiahnuť výsledky a súčasne motivovať a prehlbovať vzťahy?

"Výsledky, ktoré produkujú tímy,
nikdy nedosiahnu jednotlivci samostatne." 


Tímový a skupinový koučing je nástroj, ktorý pracuje veľmi komplexne. Berie do úvahy jednotlivca a jeho potreby a rovnako tím ako celok a jeho ciele. Rozvíja a podporuje silné stránky a pracuje na odstránení tých slabých. Pomáha na ceste k špičkovým výkonom a k spokojnosti ľudí. Naučí tím/skupinu vzájomnej komunikácii a rešpektu, motivácii, lojalite, efektívnosti. Ľudia sa zároveň naučia, ako samostatne premýšľať, ako dosiahnuť ciele, čo im v tom pomôže a čo pre to môžu urobiť.

Či už tím alebo skupina osôb nie je len zoskupenie jeho členov. Jedná sa o živý organizmus, ktorý sa vyvíja a rozvíja presne tak, ako človek jednotlivec. Formujú ho spoločné skúsenosti, problémy, výzvy, prežité obdobie, pekné a aj menej pekné zážitky, zmeny a občas aj nepohoda. Aby však boli schopní tomuto všetkému čeliť, mal by byť súdržný, komunikatívny, flexibilný, stabilný, vytrvalý, efektívny, plný energie a mať dôveru v seba a aj v jednotlivých členov. 

OBSAH KURZU

  • princípy a kompetencie tímového kouča
  • konkrétne nástroje koučovania
  • využitie potenciálu tímu/skupiny a jeho rozvoj
  • hľadanie riešení vo vlastných zdrojoch
  • príležitosť samostatne premýšľať a prevziať zodpovednosť za svoje konanie ako jednotlivec
  • uvažovať ako člen tímu a spolupracovať
  • správne stanovenie cieľa

 

Kurz sa bude konať dňa 10.5.2019 v čase od 8:00 hod. do 16:00 hod. v priestoroch Power Coaching, Mierová 56, Bratislava-Ružinov.

Prihlasovanie cez: e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel. číslo : 0948 168 011.

 

silvia langermann

Mgr. Silvia Langermann, ACC
Coach, lektorka, mentorka
Coaching je môj životný štýl, neviem inak.

Základom akejkoľvek mojej práce je coachingový prístup. Prináša efektivitu a riešenia nielen v rámci coachingových sedení jednotlivcov, ale aj v rámci spolupráce s firmami. Najmä vo firemnom prostredí pracujem s viacerými oblasťami, v ktorých coaching s úspechom uplatňujem. Nastavujeme strategické a marketingové plány, realizujeme personálne audity, pracujeme intenzívne na rozvoji managementu či jednotlivých tímov.

Každý rozvoj prináša zmeny a tie opäť prinášajú rozvoj. V tomto neustálom kolobehu pomáham jednotlivcom a firmám prijať a realizovať výsledky zmien. Moja práca ma napĺňa už viac ako 10 rokov, o čom svedčia aj vzdelávacie  aktivity pre verejnosť, ktorých cieľom je vytvoriť priestor pre rozvoj tých, ktorí ho hľadajú.

 

Copyright © 2022 www.icf.sk - Created by nic.sk