Kalendár udalostí

Tematický rozvojový program - Inner Leadership
štvrtok 21 február 2019, 09:00am - 05:00pm
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tematický rozvojový program

pre tých, ktorí pracujú s ľuďmi, využívajú koučing, mentoring aj direktívu

Inner Leadership

Leading others by leading yourself

Program je v súlade s medzinárodnými 11 kľúčovými kompetenciami kouča podľa ICF a podporuje ich.

201902 inner leadership
Ciele:
Rozvoj a prehlbovanie koučovacích, mentorských a direktívnych a techník:

  • Výprava do záh(r)ady sebariadenia
  • Ako riadením seba zásadne ovplyvniť iných
  • Keď aktívna "pasivita" vyvoláva (ne)čakanú aktivitu
  • Prečo realita predčí každú Tvoju predstavu
  • Prítomnosťou riadiť budúcnosť

 

Program vedú:

Dalibor Bednařík, ICF PCC od roku 2011, oficiálny ICF mentor koučov

bednarik dalibor 2 logo pcc

Dalibor Bednařík je vzdelaním psychológ s psychoterapeutickým vzdelaním. Celú pracovnú kariéru, od roku 1999, pracuje v komerčnom sektore v oblasti individuálneho a skupinového rozvoja ľudských zdrojov. Individuálny a skupinový koučing a rozvoj ľudí v koučovaní má ako hlavné zameranie, okrem bohatej koučingovej praxe je zakladajúcim členom Českej asociácie koučov od roku 2003, aktívnym členom Slovenskej asociácie koučov od roku 2005, aktívnym členom ICF SK od roku 2007 a člen vedenia ICF SK v rokoch 2009-2014.

Od roku 2008 pravidelne viackrát ročne realizuje tematické rozvojové koučingové programy v súčinnosti s najväčšou svetovou koučingovou federáciou ICF.

Je autorom výcviku Integratívny koučing a kľúčové kompetencie, ktorý vedie 2x ročne od roku 2011. Tento výcvik je medzinárodne certifikovaným výcvikom od roku 2015.

 

Viola Texier, Certifikovaný kouč PCIC (Professional Certified Integrative Coach)

viola texier

 

 pcic logo

 

Je absolventkou medzinárodne certifkovaného výcviku koučov Integrative Coaching and Core Competencies s následnou certifikáciou PCIC (Professional Certified Integrative Coach). Vzdelaním politológ. Profesne disponuje odbornou praxou viac ako 12 rokov v oblasti ľudských zdrojov. Posledných takmer 8 rokov pôsobila v oblasti personálneho poradenstva. Venovala sa obsadzovaniu manažérov na top pozície, posudzovaniu manažérskeho potenciálu, realizácii manažérskych auditov, rozvoju manažérov a lídrov prostredníctvom koučingu. Ako kouč pracuje s jednotlivcami i s tímami.

Z dlhodobého hľadiska si prehlbuje svoje vedomosti a zručnosti takisto v oblasti psychoterapie. Absolvovala viacero modulov z výcviku Procesne orientovanej psychológie. Je certifikovaným používateľom psychodiagnostickej metódy HOGAN. Je absolventom intenzívneho výcviku systemický konštelácií podľa Berta Hellingera s oprávnením viesť kurzy a semináre.

 

Miesto konania:   Hotel Premium, Priekopy 20, Bratislava

Termín konania:  21. februára 2019, 9.00 - 17.00 hod.

Cena:                       180 € bez DPH (216 € s DPH)

Cena zahŕňa:           manuály, občerstvenie a obed,

                                  certifikát o absolvovaní programu od double B, s.r.o.

 

Pozvánka 

Prihláška

 

Viac o spoločnosti poskytujúcej program na www.doubleb.sk.

Pre referencie od absolventov, prosím, kontaktujte Dalibora Bednaříka na 0902 637 327, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Copyright © 2023 www.icf.sk - Created by nic.sk