Kalendár udalostí

Valné zhromaždenie OZ ICF - Slovenská pobočka
pondelok 18 február 2019, 03:00pm - 05:00pm
od Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

vz 2019

 

Vážené členky a členovia ICF Slovak Charter Chapter,


v mene Rady OZ ICF - Slovenská pobočka Vám želáme úspešný koučovací rok 2019, a zároveň Vás srdečne pozývame na Valné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční:

 

vz 2019 termin

 

Na Valnom zhromaždení radi privítame všetky koučky a všetkých koučov patriacich pod ICF - Slovenská pobočka (globálne aj lokálne členstvo), ako aj členov ICF Global (len globálne členstvo), ktorí nie sú členmi Občianskeho združenia ICF - Slovenská pobočka.


vz 2019 program

Dôležitým bodom programu bude tento rok zmena stanov, preto je dôležité zabezpečenie uznášaniaschopnosti Valného zhromaždenia, t. j. účasť nadpolovičnej väčšiny členov ICF - Slovenská pobočka. Posielame Vám návrh ich nového znenia a ak k nim máte akékoľvek pripomienky, pošlite nám ich, prosím, vopred na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pripájame tiež Správu pokladníka za rok 2018.

Jedným z bodov programu bude tiež voľba členov Rady OZ ICF - Slovenská pobočka. Ak máte záujem do nej kandidovať, dajte nám, prosím, tiež vedieť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Budeme radi, ak nám pošlete svoje návrhy, nápady a prejavíte záujem zapojiť sa do činnosti OZ nejakou iniciatívou. 

Potvrdenie Vašej účasti

Kvôli zabezpečeniu uznášaniaschopnosti Valného zhromaždenia Vás prosíme, aby ste nás informovali o Vašej účasti.
 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

Splnomocnenie


Ak ste členom ICF - Slovenská pobočka (lokálne členstvo) a nebudete sa môcť Valného zhromaždenie zúčastniť osobne, môžete písomne poveriť iného člena OZ ICF - Slovenská pobočka, aby Vás svojím hlasom na Valnom zhromaždení zastupoval, čo je tento rok dôležité kvôli schvaľovaniu nového znenia stanov.

Môžete si stiahnuť vzor splnomocnenia a naskenované, vyplnené a podpísané splnomocnenie môžete zaslať pred konaním Valného zhromaždenia na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo ho môže so sebou priamo priniesť splnomocnená osoba. Prispejete tak k uznášaniaschopnosti nášho Valného zhromaždenia.

Na stretnutie s Vami sa tešia

Erika Falťanová
Prezidentka OZ ICF - Slovenská pobočka

Boris Dobiš | Zora Inka Grohoľová | Svetlana Poláková | Tomáš Pešek
Členovia Rady OZ ICF - Slovenská pobočka

Copyright © 2022 www.icf.sk - Created by nic.sk