Slovenská pobočka ICF bola založená v polovici roka 2007. Jej zakladajúcimi členmi boli Marián Fabian - prezident, Zlatica M. Stubbs – viceprezident a členovia Klára Giertlová a Alfonz Haviar. Do konca roku 2007 sa členská základňa rozšírila na 7 členov.

 

V roku 2008 sa stala prezidentkou Zlatica M. Stubbs, viceprezidentkou Ľudmila Hadarová. Koncom tohoto roka mala slovenská pobočka už 19 členov. Nakoľko všetci boli zároveň aj členmi SAKO (Slovenskej Asociácie Koučov), bolo dohodnuté strategické partnerstvo s cieľom prepojiť svoje aktivity a podporiť rozvoj koučovania na Slovensku. V roku 2008 bola tiež spolu so SAKO 3. Konferencia o koučovaní na Slovensku s medzinárodnou účasťou. Hosťom bol Sir John Whitmore z Veľkej Británie, jedného z najvýznamnejších, medzinárodne uznávaných osobností koučingu, spolu s prispievajúcimi z Nemecka, Izraelu, reprezentantmi ICF z Talianska, Ceskej Republiky a Madarska ako aj vtedajšia viceprezidentka ICF Global – Giovanna d´ Alessio.

Sir John Whitmore pripravil ako daľší bonus ešte workshop len pre koučov.

 

V roku 2010 sa stal prezidentom Dalibor Bednařík, viceprezidentkou Zuzana Karpinská a členmi boardu Zlatica M. Stubbs, Rudolf Lukačka, Peter Štefányi. V tomto období ICF Slovak Chapter spolu so SAKO pripravili 4. ročník medzinárodnej konferencie o koučovaní “Koučing v službách biznisu”.

 

V roku 2012 sa stala prezidentkou Zuzana Karpinská, viceprezidentkou Dagmar Kéryová a členmi boardu Rudolf Lukačka, Peter Štefányi, a Dalibor Bednařík.

Copyright © 2020 www.icf.sk - Created by nic.sk