Vytlačiť

V roku 2018 (resp. do konca februára 2019) dochádza k viacerým zmenám v politike ICF pre získanie a obnovu certifikácie, ktoré sa týkajú predovšetkým ACC, ale aj ostatných certifikačných stupňov.

Zavedenie týchto zmien do praxe bude pre nových aj skúsených koučov znamenať zjednodušenie navigácie na ich profesijnej dráhe.

 

Nasledovná zmena v politike pre obnovu certifikácie ICF je účinná okamžite pre koučov s certifikáciou Associate Certified Coach, ktorým vyprší platnosť certifikácie ICF 31.12.2018 alebo neskôr:

Dôležitá poznámka: do požadovaného počtu hodín v ďalšom vzdelávaní koučov v obnovovacom cykle nie je možné zarátať viac ako 10 hodín mentorského koučovania.

 

Nasledovné zmeny v politike pre obnovu certifikácie ICF sú účinné okamžite pre všetkých koučov, ktorým vyprší platnosť certifikácie ICF 31.12.2018 alebo neskôr:

ICF je súčasťou sebaregulačného priemyslu, a preto je jeho poslaním pomáhať koučom poskytovať svojim klientom konzistentnú hodnotu. Aby si držitelia certifikácie ICF udržali vysokú úroveň svojich schopností, podporujeme ich v tom, aby sa zúčastňovali širokého spektra aktivít zameraných na ďalšie profesijné vzdelávanie. Táto stratégia pomáha podporovať diverzitu.

 

Nižšie uvedené zmeny vstúpia do platnosti 31.7.2018 napoludnie (newyorského času):

 

Nižšie uvedená zmena vstúpi do platnosti 28.2.2019 napoludnie (newyorského času):

 

Novinka z nedávnych zasadnutí predstavenstva:

 

Byť členom globálnej komunity ICF je momentálne veľmi vzrušujúce. V prípade otázok týkajúcich sa vplyvu vyššie uvedených zmien na vás ako kouča alebo poskytovateľa tréningu, kontaktujte prosím náš personál Certifikačných a akreditačných služieb na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Za preklad informácie srdečne ďakujeme Eve Timkovej.